close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Výkresy stavebního plánu EU vznikly v roce 1942 v Říšské bance

9. října 2019 v 14:02 | afinabul |  NBS
kratene

Nacisté vypracovali "základní plán" pro Evropskou unii desetiletí předtím, než byla EU skutečně vytvořena, tvrdí to např. šéf UKIP Gerard Batten, který již v roce 2016 vystoupil na obranu Borise Johnsona, který na sebe přivolal kritiku za přirovnání cílů EU k cílům Adolfa Hitlera. Gerard Batten upozornil, že Boris Johnson skutečně vystihl vazby mezi EU a nacisty a že EU má mnohem "užší vazby" na fašisty, než si mnozí uvědomují. V roce 1942, kdy si Němci stále mysleli, že vyhrají válku, vydali zprávu nazvanou Europaische Wirtschafts Gemeinschaft - která se překládá jako Evropské hospodářské společenství," napsal Gerard Batten ve svém příspěvku na svém blogu, který už mezitím byl z internetu smazán.
Tuto zprávu napsali v roce 1942 různí bankéři a akademici a stanovil plán, jak by Německo mohlo po válečném vítězství řídit ekonomiky dobytých zemí Evropy nevojenskými metodami. Zpráva byla vypracována pod vedením profesora Waltera Funka, říšského ministra hospodářství a prezidenta Reichsbank. Zpráva obsahovala oddíly a kapitoly o zemědělství, průmyslu, zaměstnanosti, dopravě, obchodu, hospodářských dohodách a o společné evropské měně. Navrhla "harmonizaci" evropských měn a harmonizovaný měnový systém.

Pokud vám to všechno zní povědomě, je to proto, že základní plán pro Evropské hospodářské společenství z roku 1942 byl velmi podobný skutečnému Evropskému hospodářskému společenství, které vzniklo v roce 1957 na základě Římské smlouvy. To, co se objevilo jako Evropské hospodářské společenství v roce 1957, bylo plánováno a vytvořeno lidmi, kteří by řídili evropské ekonomiky tak jako tak, i kdyby Německo vyhrálo válku, a jejich plány tudíž sledovaly stejný model.


Tyto výbušné informace dnešního šéfa UKIP pochází zjevně od britské rozvědky MI-6, která byla pověřena na konci války zajištěním veškerých materiálů Reichsbank a souvisejícími materiály Úřadu říšského ministra hospodářství. Europaische Wirtschafts Gemeinschaft je základní stavební kámen Evropské unie, protože již v roce 1942 nacisté v okolí Reichsbank pochopili, že Germanii jako nástupnický megastát po III. Říši nepůjde řídit pomocí Wehrmachtu a armády.
Bude potřeba jednotlivé země a regiony řídit ekonomicky, pomocí investic a udržování sociálního smíru, ale naprosto pevným převedením rozhodovacích procesů z jednotlivých zemí do Berlína. Uvnitř Germanie neměly být žádné hranice, všude měla platit společná měna, všude měly platit jednotné zákony, ale i rozpočty a daně. Ovšem veškeré řízení mělo být civilní, nevojenské a řízeno čistě ekonomicky skrze Centrální evropskou banku. Tuto banku by vytvořily všechny existující banky v rukách bankéřů
klíčový dokument Europaische Wirtschafts Gemeinschaft, který se stal předlohou Římské smlouvy, která je doslova kopií nacistického dokumentu EWG. Pan docent zapomíná, že ve veřejných funkcích Evropského hospodářského společenství po roce 1957 sice nebyli nacisté, ale veškerý kapitál a firmy, kterými EHS od prvopočátku disponovalo a bylo tvořeno, pocházelo z nacistických zdrojů.
IG Farben byl rozdělený na AGFA, BASF a Bayer, dále Hugo Boss, Adidas a Puma, všechno firmy podílející se na nacistickém válečném úsilí, ale po válce najednou pilíře Římské smlouvy. Kam myslíte, že zmizelo v květnu 1945 z území Protektorátu Čechy a Morava veškeré zlato a šperky zabavené po odsunutých Židech? No přece odvezla ho Skupina armád Střed, která v květnu 1945 měla na území Protektorátu téměř 1 milion mužů a velící důstojníci SS a Wehrmachtu měli již rozkazy od nového vedení Německa k odvozu veškerých cenností z okupovaného Protektorátu do "americké zóny".

Vrcholem triumfu nacistů byla potom operace americké tajné služby s názvem Paperclip, která kryla přesun nacistů do USA k vývoji nacistických technologií, které III. Říše během války nestihla dokončit. Nacistům se podařilo dokonce infiltrovat i americkou vládu (skupina Majestic 12) a převzít v následujících letech kontrolu nad procesy v USA, které trvají dodnes. O tomto se více rozepisuji ve své nové knize. Jenže s nacisty nespolupracovali po válce jenom Američané, kteří jednoho z největších nacistů postavili do čela svého raketového a kosmického vývoje (SS-Sturmbannführer Wernher von Braun), ale byli to i samotné německé, francouzské a italské poválečné nacistické elity a firmy, které pochopily, že ovládnout Evropu nebylo možné zbraněmi III. Říše, ale že to bude možné pomoci načrtnutého nacistického plánu Europaische Wirtschafts Gemeinschaft z roku 1942.
Jedinou změnou v plánu bylo, že projekt nebude koncipován v Evropě pod hlavičkou Germanie, ale pod symbolem evropského kvazi-SSSR na bázi neomarxismu, protože sionisté pochopili, že marxismus dovedl Sovětský svaz k vítězství ve II. sv. válce a má tudíž z hlediska vývoje vyšší sílu a perspektivu ovládat masy než nacismus. Proto i dnes byrokracie EU a její aparát tak moc a okatě připomíná Nejvyšší Sovět a struktury řízení v Sovětském svazu, protože neomarxismus je zkrátka založen na prakticky identických základech jako původní marxismus SSSR. To jediné, co je na neomarxismu nové, to je liberalismus. To je právě ten hlavní rozdíl, protože původní marxismus má filosofii v komunismu. Takže liberální Evropa je plná socialismu, ale na liberálních základech, z čehož plyne marasmus, protože Evropa v liberalismu ztrácí svoji podobu a kulturu. Pomalu mizí a rozpouští se v návalech etnik, migrace, genderismu, homosexuality a cizích kultur.
https://aeronet.cz/news/lidovecky-docent-z-ff-uk-chce-doucovat-vedeni-spd-z-historie-o-evropske-unii-ktera-pry-nebyla-zalozena-nacisty-pan-docent-by-se-mel-ale-radeji-doucovat-sam-a-nejlepe-u-nas-na-aeronetu/
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.