Zisti kto si a rob to úmyselne.

Skandál v britském zdravotnictví

5. ledna 2020 v 14:38 | afinabul |  Ponerológia
Skandál v britském zdravotnictví. Lékaři zbytečně předepisovali dětem zdraví nebezpečnou genderovou hormonální terapii. Báli se obvinění z transfobie
Velkou Británii zachvátil obrovský skandál. Ukázalo se, že řada britských zdravotnických zařízení zbytečně předepisovala hormonální léčbu pro změnu pohlaví, ačkoliv ji dotyční vůbec nepotřebovali a jednali zjevně jen pod vlivem agresivní LGBT++P propagandy v mediích a ve školách. Skandál odstartovala rezignace 35 klinických psychologů, kteří se podle vlastních slov dál odmítají podílet na mrzačení naivních dětí. K podobné rezignaci zaměstnanců klinik, které státem hrazenou terapii provádějí, došlo již před časem, ale tehdy vše media ututlala.
Podle těchto odborníků dochází v Británii k obrovskému nad užíváníí genderové terapie vedoucí ke změně pohlaví u dětí a mladistvých, ačkoliv ve skutečnosti k tomu není důvod. Řada z odborníků podobné terapie doporučuje z obavy, aby je media a úřady neosočily z transfobie a nezničily jim kariéru. Přitom při užívání podobných hormonálních terapii dojde k nezvratným fyzickým a mentálním změnám a nevratnému poškození organizmu.
Před 9 lety bylo takto léčeno v Británii 94 osob, v roce 2018 již ale 2,519! Léčba je plně hrazena státem a stát jí maximálně podporuje a prosazuje.
https://ceskavec.com/2020/01/skandal-v-britskem-zdravotnictvi-lekari-zbytecne-predepisovali-detem-zdravi-nebezpecnou-genderovou-hormonalni-terapii-bali-se-obvineni-z-transfobie
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.