Zisti kto si a rob to úmyselne.

Bude z ČR ekonomická kolonie SRN pod patronací USA?

29. května 2020 v 10:13 | afinabul |  NBS
Bude z ČR ekonomická kolonie SRN pod patronací USA? Vojenský analytik uvedl, co stojí za neustálými útoky proti Babišovi"Stejně jako jsme se celou tu dobu dívali na likvidaci naší ekonomiky, našich státních firem, bank, armády a policie, aniž bychom vnímali, že jsme vlastně systematicky zbavováni své státnosti a samostatnosti. A měněni v bezprávnou opovrhovanou kolonii bez nároku na vlastní ekonomiku, na vlastní zahraniční, obrannou a bezpečnostní politiku," uvádí.
https://ac24.cz/-/bude-z-cr-ekonomicka-kolonie-srn-pod-patronaci-usa-vojensky-analytik-uvedl-co-stoji-za-neustalymi-utoky-proti-babisovi?

Český poslanec varoval před prudkým "táním" českých zlatých rezerv. Radim Fiala nepochybuje, že výprodej zlata hrozí nepříznivými důsledky pro národní ekonomiku a připravuje Česko o důležité nástroje stabilizace v případě finanční krize. Navíc tvrdí, že zvýšení zásob zlata je zásadní podmínkou pro upevnění národní suverenity.
https://ac24.cz/-/kam-se-podelo-ceske-zlato-radim-fiala-bije-na-poplach-a-odhaluje-dusledky-skandalniho-vyprodeje?

Koronavirová krize významně dopadla i na světový potravinový trh. Balabán upozorňuje, že pandemie covidu-19 zapříčinila výpadek agrární produkce a došlo až k trojnásobnému zdražení dodávek přes Tichý oceán. Řada zemí export potravin dokonce omezila. To může představovat problém i pro Českou republiku, která je silně závislá na dovozu potravin.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020052912000572-cesko-neni-sobestacne-ani-v-banalnich-komoditach-pandemie-vedla-k-vypadkum-agrarni-produkce-varuje/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.