Zisti kto si a rob to úmyselne.

Spiknutí Big Pharmy

25. června 2020 v 8:16 | afinabul |  Ponerológia
Útok na nejlepší současně dostupný lék proti Covidu-19 hydroxychlorochin, před časem zveřejněný ve studii britského lékařského časopisu Lancet (a odvozeně i v časopise New England Journal of Medicine), nebyl ničím jiným než součástí spiknutí sdružení velkých západních farmaceutických firem (Big Pharma), jehož účelem bylo vyřadit cenově nenáročný lék hydroxychlorochin z trhu a otevřít tím dokořán dveře nekonečně dražší očkovací látce, kterou Big Pharma připravuje.

Tuto skličující pravdu odhalil britský deník The Guardian. Zmíněná studie časopisu Lancet se údajně opírala o analýzu údajů o 96032 hospitalizovaných pacientech z celého světa, avšak celá tato databáze, jak sděluje Guardian, byla falešná. Což dnes přiznává i autor předmětné studie v Lancetu profesor lékařské fakulty na Harvardu Mandeep Mehra, když píše: Neučinil jsem dost, abych si ověřil, byl-li datový zdroj pro daný účel dost věrohodný. Za to a za všechny omyly a chyby, ať už přímé nebo nepřímé, se moc omlouvám ( I am truly sorry).
Otázkou nevyřešenou ovšem zůstává: Kdo za zveřejněním této studie stál? Kdo její zveřejnění prosadil? Byl to farmaceutický průmysl a jeho vakcínová část? Lancet uvádí, že studii financovala Brighamova ženská nemocnice v Bostonu, která má smlouvu s Big Pharmou a má co do činění s lékem Remdesivir, taktéž určený proti Covidu-19.
Pramení odtud ono tažení proti hydroxychlorochinu, které podpořil i Trumpův zdravotní poradce Dr. A.Fauci, který o původní studii v Lancetu zveřejněné řekl: Vědecké údaje v této studii zcela jasně prokazují neúčinnost léčby Covidu-19 hydroxychlorochinem.
Co asi říká Dr. Fauci dnes, kdy už je známo, že studie v Lancetu byla podfuk?
http://www.nwoo.org/2020/06/23/prof-michel-chossudovsky-spiknuti-big-pharmy-proti-lecbe-covidu-19-hydroxychlorochinem/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rano rano | 28. června 2020 v 20:04 | Reagovat

A to ešte hlúpučka (p)rezidentka ide za SR občanov dotovať vývoj vakcíny na niečo čo neexistuje. Samozrejme biologické zbrane nespomenie. Radšej nech si pichne robertka to sa možno spamätá. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.