close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Black Live Matters zastřelili 8letou černošskou holčičku

9. července 2020 v 16:25 | afinabul |  Ponerológia
Republikánský guvernér, Brian Kemp, vyhlásil v pondělí v Georgii stav ohrožení.
Je to reakce na situaci v Atlantě, která po týdnech násilných zločinů a ničení soukromého majetku vyvrcholila vzestupem střelby během víkendu 4.-5. 6.
Výsledkem víkendové střelby je 35 zraněných a 5 mrtvých včetně 8leté černošské holčičky, kterou zastřelili demonstrati Black Live Matters (BLM) při palbě na projíždějící auto.
Atlanta má demokratickou primátorku, Keishu Lance Bottoms, která 15. června vyšla vstříc požadavkům BLM a provedla reformu policie stejně jako New York.
Tato reforma atlantskou policii demoralizovala a rozložila. Mnoho policistů odešlo a další se bojí zasahovat.
Po vraždě 8leté holčičky prohlásila Bottoms, že již nebude s demostranty BLM dále vyjednávat:
"Co je moc, to je moc. Zabili jste dítě."
Republikánský guvernér Georgie, Kemp, vyhlásil stav ohrožení a aktivoval 1000 vojáků Národní gardy, aby chránili státní majetek a patrolovali na ulicích:
"Pokojné protesty byly zneužity zločinci s nebezpečnou a destruktivní agendou. Nyní se stali cílem nevinní Georgiánci, jsou stříleni a ponecháni smrti.
Toto bezpráví musí být zastaveno a v našem hlavním městě musí být obnoven pořádek. Vyhlásil jsem stav ohrožení a povolal georgiánskou gardu, protože bezpečnost našich občanů je na prvním místě."

V rámci šílenství kolem smrti zločince Floyda uskutečnil demokratický primátor New Yorku, Bill de Blasio, reformu policie (NYPD).
Mimo jiné zrušil jednotky pro boj proti zločinu a zakázal policistům jakékoli omezující chvaty, které by zabraňovaly dýchání nebo tlačily na tepny.
"Dnešní balíček zákonů o reformě policie je výzvou k akci v reakci na úmrtí Ahmauda Arberyho, George Floyda, Breony Taylora a Tony McDadeho, která podnítily globální hnutí," uvedla při té příležitosti členka městské rady, Vanessa L. Gibson. "Tyto zákony jsou jen počátkem opatření, která zajistí transparentnost a dohled nad NYPD a zavedou ochranu barevné komunity."
Výsledkem je 45 případů střelby a 11 mrtvých během posledního víkendu. Je to nárůst o 30 %.
Komisař NYPD, Kelly, prohlásil:
"Primátor zde zrušil jednotky boje proti zločinu, které byly pravděpodobně nejúčinnějším nástrojem boje proti násilnému pouličnímu zločinu, který v oddělení po celá desetiletí existoval. Šlo o jasný signál kapitulace."
http://www.zvedavec.org/vezkratce/17169/
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 el el | 9. července 2020 v 17:41 | Reagovat

Americka propaganda neustale opakuje rusi su hrozba. Realita je vsak taka americania si sami nicia usa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.